İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI:

Ürün İadesi İçin: Üye girişi yaparak tamamlanan siparişiniz üzerinden iade talebi oluşturunuz. Ürün inceleme ardından iade veya değişimin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi hesabınıza iletilecektir. Onaylanan siparişlere ait ücret iadeleri ise 2-3 gün içinde bankanıza bildirilecektir.
İade Süresi: Ürün teslim alındıktan sonra 15 gün içerisinde ücret iadesi talebi ile geri gönderebilirsiniz.
Ürün Ücretinin İadesi: İadesi onaylanan ürüne ödediğiniz ücret, 7 iş günü içinde ekstrenize yansır. İlgili takibi hesap ekstrenizden yapabilirsiniz. (Ücret iadesi süresi, bankalara bağlı olarak değişmektedir.)
Ürün Değişimi: 1Siparisver.com üzerinden satın aldığınız ürünlerde değişim yapılmamaktadır.
İade Kargo Ücreti: İade edilecek edilecek ürünler anlaşmalı korgo firmalarımız ile yollayabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarını taramızla irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. İade ürün gönderimlerinde kargo bedeli alınmamaktadır.
Farklı Kargo İle Gönderim: İade için yaptığınız gönderilerde, anlaşmalı kargo firmalarımız haricindeki bir kargo firmasını tercih ederseniz, ödemeyi sizin yapmanız gerekecektir. Ayrıca farklı kargo firmalarıyla yolladığınız alıcı ödemeli kargolarınız kabul edilmemektedir.
İade İçin Adres ve Kargo Bilgileri: Ferhatpaşa MH. Ferhatpaşa Yolu 27.Sk. No:59/A D.2 Ataşehir /İstanbul adresine kargonuzu gönderebilirsiniz.
Sipariş İptali: Sipariş iptali için siparişinizi verdikten en geç 2 saat sonrasına kadar Müşteri Hizmetlerimize ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz. Ürün kargoya veya tarafınıza teslim edildiği takdirde iade prosedürlerini yerine getirerek 15 GÜN içerisinde iadesini yapabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR